UPW1H121MPH
UPW1H121MPH
Onderdeel nummer:
UPW1H121MPH
Beschrijving:
CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13397 Pieces
Data papier:
1.UPW1H121MPH.pdf2.UPW1H121MPH.pdf
Invoering
Kopen UPW1H121MPH met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:UPW
Ripple Current:412.8mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UPW1H121MPH
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:155 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.591" (15.00mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:120µF