URZ1H220MDD
URZ1H220MDD
Onderdeel nummer:
URZ1H220MDD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.URZ1H220MDD.pdf2.URZ1H220MDD.pdf
Invoering
Kopen URZ1H220MDD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Serie:URZ
Ripple Current:65mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-15943
URZ1H220MDD-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:URZ1H220MDD
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.079" (2.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.413" (10.50mm)
Uitgebreide beschrijving:22µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:22µF