UVR1A220MDD
UVR1A220MDD
Onderdeel nummer:
UVR1A220MDD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Data papier:
1.UVR1A220MDD.pdf2.UVR1A220MDD.pdf
Invoering
Kopen UVR1A220MDD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Serie:UVR
Ripple Current:65mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-1018
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UVR1A220MDD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.079" (2.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.492" (12.50mm)
Uitgebreide beschrijving:22µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:22µF