UVR1A223MRD
UVR1A223MRD
Onderdeel nummer:
UVR1A223MRD
Beschrijving:
CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL
Data papier:
1.UVR1A223MRD.pdf2.UVR1A223MRD.pdf
Invoering
Kopen UVR1A223MRD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.787" Dia (20.00mm)
Serie:UVR
Ripple Current:3.7A
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-1032
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UVR1A223MRD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.575" (40.00mm)
Uitgebreide beschrijving:22000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:22000µF