UVR2A222MRA
UVR2A222MRA
Onderdeel nummer:
UVR2A222MRA
Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 100V RADIAL
beschikbare kwaliteit:
19591 Pieces
Data papier:
1.UVR2A222MRA.pdf2.UVR2A222MRA.pdf
Invoering
Kopen UVR2A222MRA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:UVR
Ripple Current:2.4A
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UVR2A222MRA
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:2200µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2200UF 20% 100V RADIAL
Capaciteit:2200µF