UVR2A2R2MDA
UVR2A2R2MDA
Onderdeel nummer:
UVR2A2R2MDA
Beschrijving:
CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
beschikbare kwaliteit:
18830 Pieces
Data papier:
1.UVR2A2R2MDA.pdf2.UVR2A2R2MDA.pdf
Invoering
Kopen UVR2A2R2MDA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Serie:UVR
Ripple Current:30mA
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UVR2A2R2MDA
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.079" (2.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.492" (12.50mm)
Uitgebreide beschrijving:2.2µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Capaciteit:2.2µF