UVR2D100MPD1TD
UVR2D100MPD1TD
Onderdeel nummer:
UVR2D100MPD1TD
Beschrijving:
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Data papier:
1.UVR2D100MPD1TD.pdf2.UVR2D100MPD1TD.pdf
Invoering
Kopen UVR2D100MPD1TD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:UVR
Ripple Current:95mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-12837-3
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:19 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UVR2D100MPD1TD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.492" (12.50mm)
Uitgebreide beschrijving:10µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Capaciteit:10µF