UVR2D101MHA
UVR2D101MHA
Onderdeel nummer:
UVR2D101MHA
Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
19414 Pieces
Data papier:
1.UVR2D101MHA.pdf2.UVR2D101MHA.pdf
Invoering
Kopen UVR2D101MHA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:UVR
Ripple Current:530mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UVR2D101MHA
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.319" (33.50mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Capaciteit:100µF