UVR2F2R2MPD1TA
UVR2F2R2MPD1TA
Onderdeel nummer:
UVR2F2R2MPD1TA
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL
Data papier:
1.UVR2F2R2MPD1TA.pdf2.UVR2F2R2MPD1TA.pdf
Invoering
Kopen UVR2F2R2MPD1TA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:315V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:UVR
Ripple Current:33mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UVR2F2R2MPD1TA
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.512" (13.00mm)
Uitgebreide beschrijving:2.2µF 315V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL
Capaciteit:2.2µF