UWD1E331MCL1GS
UWD1E331MCL1GS
Onderdeel nummer:
UWD1E331MCL1GS
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Data papier:
1.UWD1E331MCL1GS.pdf2.UWD1E331MCL1GS.pdf3.UWD1E331MCL1GS.pdf
Invoering
Kopen UWD1E331MCL1GS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:UWD
Ripple Current:335mA
Polarisatie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-9670-2
UWD1E331MCL1GS-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:31 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UWD1E331MCL1GS
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:90 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.394" (10.00mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Capaciteit:330µF