UWD1E560MCL1GS
UWD1E560MCL1GS
Onderdeel nummer:
UWD1E560MCL1GS
Beschrijving:
CAP ALUM 56UF 20% 25V SMD
Data papier:
1.UWD1E560MCL1GS.pdf2.UWD1E560MCL1GS.pdf3.UWD1E560MCL1GS.pdf
Invoering
Kopen UWD1E560MCL1GS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:UWD
Ripple Current:115mA
Polarisatie:-
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-9672-6
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:29 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UWD1E560MCL1GS
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:440 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.228" (5.80mm)
Uitgebreide beschrijving:56µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 56UF 20% 25V SMD
Capaciteit:56µF