Kopen V10H140P met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 220V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 198V |
| Varistor Voltage (Max): | 242V |
| Serie: | HMOV™ |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 10mm |
| Andere namen: | F7732 |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 180VDC |
| Maximale AC Volt: | 140VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V10H140P |
| Energie: | 45J |
| Beschrijving: | VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM |
| Huidige - Surge: | 3.5kA |
| Email: | [email protected] |