Kopen V10H17P met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 27V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 24.3V |
| Varistor Voltage (Max): | 29.7V |
| Serie: | HMOV™ |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 10mm |
| Andere namen: | F7720 |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 22VDC |
| Maximale AC Volt: | 17VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V10H17P |
| Energie: | 6.5J |
| Beschrijving: | VARISTOR 27V 1.5KA DISC 10MM |
| Huidige - Surge: | 1.5kA |
| Email: | [email protected] |