Kopen V10P11P met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 18V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 16.2V |
| Varistor Voltage (Max): | 19.8V |
| Serie: | LV UltraMOV™ |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 10mm |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 14VDC |
| Maximale AC Volt: | 11VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V10P11P |
| Energie: | 8.0J |
| Beschrijving: | VARISTOR 18V 2KA DISC 10MM |
| Huidige - Surge: | 2kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 5450pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |