Kopen V130LU2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 205V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 184.5V |
| Varistor Voltage (Max): | 225.5V |
| Serie: | LU |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Disc 7mm |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 175VDC |
| Maximale AC Volt: | 130VAC |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V130LU2 |
| Energie: | 11J |
| Beschrijving: | VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM |
| Huidige - Surge: | 1.2kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 180pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |