Kopen V33ZC70P met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 33V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 29.7V |
| Varistor Voltage (Max): | 36.3V |
| Serie: | ZC |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 20mm |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 27VDC |
| Maximale AC Volt: | 21VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V33ZC70P |
| Energie: | 150J |
| Beschrijving: | VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM |
| Huidige - Surge: | 2kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 13000pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |