Kopen V8ZS2P met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 8.5V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 6V |
| Varistor Voltage (Max): | 11V |
| Serie: | ZS |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Disc 10mm |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 5.5VDC |
| Maximale AC Volt: | 4VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V8ZS2P |
| Energie: | 0.80J |
| Beschrijving: | VARISTOR 8.5V 250A DISC 10MM |
| Huidige - Surge: | 250A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 7000pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |