Kopen VDRS14G020TSE met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 33V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 29.7V |
| Varistor Voltage (Max): | 36.3V |
| Serie: | VDRS |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Disc 16mm |
| Andere namen: | 2381 595 52006 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 26VDC |
| Maximale AC Volt: | 20VAC |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | VDRS14G020TSE |
| Energie: | 8.8J |
| Beschrijving: | VARISTOR 33V 1KA DISC 16MM |
| Huidige - Surge: | 1kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 7500pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |