Kopen VDRS14T320BSE met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 510V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 459V |
| Varistor Voltage (Max): | 561V |
| Serie: | VDRS |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 16mm |
| Andere namen: | 2322 595 53216 232259553216 BC1456 VDRS14T320BSC |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 420VDC |
| Maximale AC Volt: | 320VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | VDRS14T320BSE |
| Energie: | 120J |
| Beschrijving: | VARISTOR 510V 4.5KA DISC 16MM |
| Huidige - Surge: | 4.5kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 370pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |