Kopen XC17256ELPC20C met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-PLCC (9x9) |
| Serie: | - |
| programmeerbare Type: | OTP |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-LCC (J-Lead) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Geheugen grootte: | 256Kb |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | XC17256ELPC20C |
| Beschrijving: | IC PROM SER C-TEMP 256K 20-PLCC |
| Email: | [email protected] |