Kopen XC17256ELPD8C met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-PDIP |
| Serie: | - |
| programmeerbare Type: | OTP |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andere namen: | 122-1201 |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Geheugen grootte: | 256Kb |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | XC17256ELPD8C |
| Beschrijving: | IC 3V SER CFG PROM 256K 8-DIP |
| Email: | [email protected] |