Kopen XTR110KU/1K met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Current Transmitter |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | Current |
| Andere namen: | 296-43669-6 |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | XTR110KU/1K |
| Interface: | - |
| Input Type: | Voltage |
| Beschrijving: | IC PREC V-I TRANSMITTER 16-SOIC |
| Current - Supply: | 20mA |
| Email: | [email protected] |