Kopen ZDT6705TC met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 120V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.5V @ 1mA, 1A |
| transistor Type: | NPN, PNP Darlington (Dual) |
| Leverancier Device Pakket: | SM8 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 2.75W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-223-8 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZDT6705TC |
| Frequentie - Transition: | 150MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor Array NPN, PNP Darlington (Dual) 120V 1A 150MHz 2.75W Surface Mount SM8 |
| Beschrijving: | TRANS NPN/PNP DARL 120V 1A SM8 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 2000 @ 1A, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 10µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |