Kopen ZL2008ALAFT1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 36-QFN (6x6) |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | I²C, PMBus, SMBus |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 36-VFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZL2008ALAFT1 |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 200kHz ~ 1.4MHz |
| Duur Cyclus (Max): | 95% |