0805J0160331KDR
Onderdeel nummer:
0805J0160331KDR
Fabrikant:
Knowles / Syfer
Beschrijving:
CAP CER 330PF 16V X7R 0805
Data papier:
0805J0160331KDR.pdf
Invoering
Kopen 0805J0160331KDR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:16V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie:-
ratings:AEC-Q200
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:0805J0160331KDR
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:330pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Beschrijving:CAP CER 330PF 16V X7R 0805
Capaciteit:330pF