0805J0160331KXT
Onderdeel nummer:
0805J0160331KXT
Beschrijving:
CAP CER 330PF 16V X7R 0805
Data papier:
0805J0160331KXT.pdf
Invoering
Kopen 0805J0160331KXT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:16V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R (2R1)
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie:-
ratings:AEC-Q200
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:0805J0160331KXT
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:330pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Beschrijving:CAP CER 330PF 16V X7R 0805
Capaciteit:330pF