4609M-101-105LF
4609M-101-105LF
Onderdeel nummer:
4609M-101-105LF
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
RES ARRAY 8 RES 1M OHM 9SIP
Data papier:
4609M-101-105LF.pdf
Invoering
Kopen 4609M-101-105LF met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±2%
temperatuurcoëfficiënt:±100ppm/°C
Leverancier Device Pakket:9-SIP
Size / Dimension:0.898" L x 0.098" W (22.81mm x 2.49mm)
Serie:4600M
Weerstand (Ohm):1M
Vermogen per Element:250mW
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:9-SIP
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Aantal weerstanden:8
Aantal Pins:9
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:4609M-101-105LF
Hoogte - Zittend (Max):0.250" (6.35mm)
Uitgebreide beschrijving:1M Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP
Beschrijving:RES ARRAY 8 RES 1M OHM 9SIP