ACR05B471JGS
ACR05B471JGS
Onderdeel nummer:
ACR05B471JGS
Beschrijving:
CAP CER 470PF 50V NP0 RADIAL
beschikbare kwaliteit:
19077 Pieces
Data papier:
1.ACR05B471JGS.pdf2.ACR05B471JGS.pdf
Invoering
Kopen ACR05B471JGS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:50V
Tolerantie:±5%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:399-8873
Temperatuur:-55°C ~ 200°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:21 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ACR05B471JGS
lead Style:Straight
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.200" (5.08mm)
Kenmerken:High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Beschrijving:CAP CER 470PF 50V NP0 RADIAL
Capaciteit:470pF