Kopen APTGT150DH170G met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 1700V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 2.4V @ 15V, 150A |
| Leverancier Device Pakket: | SP6 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 890W |
| Verpakking / doos: | SP6 |
| Temperatuur: | - |
| NTC Thermistor: | No |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | APTGT150DH170G |
| Input capaciteit (Cies) @ Vce: | 13.5nF @ 25V |
| Invoer: | Standard |
| IGBT Type: | Trench Field Stop |
| Uitgebreide beschrijving: | IGBT Module Trench Field Stop Asymmetrical Bridge 1700V 250A 890W Chassis Mount SP6 |
| Beschrijving: | IGBT MOD TRENCH ASYM BRIDGE SP6 |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 350µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 250A |
| Configuratie: | Asymmetrical Bridge |
| Email: | [email protected] |