B32529C683J189
B32529C683J189
Onderdeel nummer:
B32529C683J189
Beschrijving:
CAP FILM 0.068UF 5% 63VDC RADIAL
Data papier:
B32529C683J189.pdf
Invoering
Kopen B32529C683J189 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:63V
Nominale spanning - AC:40V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Serie:B32529
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:495-5007-2
B32529C 683J189
B32529C0683J189
B32529C683J189-ND
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32529C683J189
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.256" (6.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.068µF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Beschrijving:CAP FILM 0.068UF 5% 63VDC RADIAL
Capaciteit:0.068µF