B32529C683K289
B32529C683K289
Onderdeel nummer:
B32529C683K289
Beschrijving:
CAP FILM 0.068UF 10% 63VDC RAD
Data papier:
B32529C683K289.pdf
Invoering
Kopen B32529C683K289 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:63V
Nominale spanning - AC:40V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
Serie:B32529
Packaging:Cut Tape (CT)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:495-2580-1
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32529C683K289
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.256" (6.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.068µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Beschrijving:CAP FILM 0.068UF 10% 63VDC RAD
Capaciteit:0.068µF