Kopen B32529C683K met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 63V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 40V |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) |
| Serie: | B32529 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 495-2580 B32529C 683K B32529C0683K000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B32529C683K |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.068µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.068UF 10% 63VDC RAD |
| Capaciteit: | 0.068µF |