B37872K0105K62
B37872K0105K62
Onderdeel nummer:
B37872K0105K62
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Data papier:
B37872K0105K62.pdf
Invoering
Kopen B37872K0105K62 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:25V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)