B41042A7338M
Onderdeel nummer:
B41042A7338M
Beschrijving:
CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Data papier:
B41042A7338M.pdf
Invoering
Kopen B41042A7338M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:B41042
Ripple Current:3.041A @ 100kHz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41042A7338M000
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41042A7338M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:36 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.654" (42.00mm)
Uitgebreide beschrijving:3300µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Capaciteit:3300µF