B41042A7396M
Onderdeel nummer:
B41042A7396M
Beschrijving:
CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL
Data papier:
B41042A7396M.pdf
Invoering
Kopen B41042A7396M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:B41042
Ripple Current:172.2mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41042A7396M000
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41042A7396M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Impedantie:830 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.492" (12.50mm)
Uitgebreide beschrijving:39µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL
Capaciteit:39µF