B41691A7108Q7
Onderdeel nummer:
B41691A7108Q7
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL
beschikbare kwaliteit:
16421 Pieces
Data papier:
B41691A7108Q7.pdf
Invoering
Kopen B41691A7108Q7 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:40V
Tolerantie:-10%, +30%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia x 1.535" L (16.00mm x 39.00mm)
Serie:B41691
Ripple Current:4.3A @ 10kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Axial, Can
Andere namen:B41691A7108Q 7
B41691A7108Q007
Temperatuur:-
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41691A7108Q7
Lifetime @ Temp.:-
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:41 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:1000µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 80 mOhm @ 100Hz
ESR (Equivalent Series Resistance):80 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL
Capaciteit:1000µF