B41691A7477Q7
Onderdeel nummer:
B41691A7477Q7
Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 40V AXIAL
beschikbare kwaliteit:
15643 Pieces
Data papier:
B41691A7477Q7.pdf
Invoering
Kopen B41691A7477Q7 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:40V
Tolerantie:-10%, +30%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.551" Dia x 1.181" L (14.00mm x 30.00mm)
Serie:B41691
Ripple Current:2.8A @ 10kHz
Verpakking / doos:Axial, Can
Andere namen:B41691A7477Q 7
B41691A7477Q007
Temperatuur:-
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41691A7477Q7
Lifetime @ Temp.:-
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:77 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:470µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 170 mOhm @ 100Hz
ESR (Equivalent Series Resistance):170 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 470UF 40V AXIAL
Capaciteit:470µF