B41858C6107M
B41858C6107M
Onderdeel nummer:
B41858C6107M
Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
B41858C6107M.pdf
Invoering
Kopen B41858C6107M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:B41858
Ripple Current:340mA @ 100kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:495-5999
B41858C6107M-ND
B41858C6107M000
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:26 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B41858C6107M
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:573 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.512" (13.00mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 646 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):646 mOhm @ 10kHz
Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:100µF