B41858C6127M
Onderdeel nummer:
B41858C6127M
Beschrijving:
CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
B41858C6127M.pdf
Invoering
Kopen B41858C6127M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:B41858
Ripple Current:555mA @ 100kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41858C6127M000
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B41858C6127M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:336 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.532" (13.50mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 373 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):373 mOhm @ 10kHz
Beschrijving:CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:120µF