B41858C6187M
B41858C6187M
Onderdeel nummer:
B41858C6187M
Beschrijving:
CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
B41858C6187M.pdf
Invoering
Kopen B41858C6187M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:B41858
Ripple Current:778mA @ 100kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41858C6187M000
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B41858C6187M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:160 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.669" (17.00mm)
Uitgebreide beschrijving:180µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 175 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):175 mOhm @ 10kHz
Beschrijving:CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:180µF