B41868W5337M
Onderdeel nummer:
B41868W5337M
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Data papier:
B41868W5337M.pdf
Invoering
Kopen B41868W5337M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:B41868
Ripple Current:552mA @ 100kHz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41868W5337M000
Fabrikant Onderdeelnummer:B41868W5337M
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 150°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:147 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 164 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C
ESR (Equivalent Series Resistance):164 mOhm @ 10kHz
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Capaciteit:330µF