Kopen B41868W7107M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 35V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | B41868 |
| Ripple Current: | 426mA @ 100kHz |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | 495-6004 B41868W7107M-ND B41868W7107M000 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B41868W7107M |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 150°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedantie: | 208 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.669" (17.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 100µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 228 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 228 mOhm @ 10kHz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL |
| Capaciteit: | 100µF |