B43044A1157M
Onderdeel nummer:
B43044A1157M
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Data papier:
B43044A1157M.pdf
Invoering
Kopen B43044A1157M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:160V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:B43044
Ripple Current:1.3A @ 100kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43044A1157M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:220 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.319" (33.50mm)
Uitgebreide beschrijving:150µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Capaciteit:150µF