B43044A5106M
Onderdeel nummer:
B43044A5106M
Beschrijving:
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Data papier:
B43044A5106M.pdf
Invoering
Kopen B43044A5106M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:B43044
Ripple Current:315mA @ 100kHz
Fabrikant Onderdeelnummer:B43044A5106M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:2.5 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:10µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Capaciteit:10µF