B43044A5335M
Onderdeel nummer:
B43044A5335M
Beschrijving:
CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL
Data papier:
B43044A5335M.pdf
Invoering
Kopen B43044A5335M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:B43044
Ripple Current:150mA @ 100kHz
Fabrikant Onderdeelnummer:B43044A5335M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:6.5 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:3.3µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL
Capaciteit:3.3µF