Kopen B43086F2826M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 250V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | B43086 |
| Ripple Current: | 880mA @ 100kHz |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B43086F2826M000 |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43086F2826M |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.319" (33.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 82µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL |
| Capaciteit: | 82µF |