B43455A5158M3
Onderdeel nummer:
B43455A5158M3
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Data papier:
B43455A5158M3.pdf
Invoering
Kopen B43455A5158M3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:2.532" Dia (64.30mm)
Serie:B43455
Ripple Current:5.8A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:B43455A5158M 3
B43455A5158M003
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43455A5158M3
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:1.122" (28.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):4.161" (105.70mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 120 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):120 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Capaciteit:1500µF