B43512A6158M000
Onderdeel nummer:
B43512A6158M000
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 500V SNAP
Data papier:
B43512A6158M000.pdf
Invoering
Kopen B43512A6158M000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:500V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.772" Dia (45.00mm)
Serie:B43512
Ripple Current:4.83A @ 100Hz
Andere namen:B43512A6158M
Temperatuur:-25°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43512A6158M000
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Impedantie:130 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):4.016" (102.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 500V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):80 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 500V SNAP
Capaciteit:1500µF