B43512A9278M000
Onderdeel nummer:
B43512A9278M000
Beschrijving:
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SNAP
Data papier:
B43512A9278M000.pdf
Invoering
Kopen B43512A9278M000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.772" Dia (45.00mm)
Serie:B43512
Ripple Current:9.08A @ 100Hz
Andere namen:B43512A9278M
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43512A9278M000
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Impedantie:55 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):3.622" (92.00mm)
Uitgebreide beschrijving:2700µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 34 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):34 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 2700UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:2700µF