Kopen B43564A2229M3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 250V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Serie: | B43564 |
| Ripple Current: | 39.8A @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andere namen: | B43564A2229M003 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43564A2229M3 |
| Lifetime @ Temp.: | 15000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 1.248" (31.70mm) |
| Impedantie: | 6 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 8.728" (221.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 22000µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 8 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW |
| Capaciteit: | 22000µF |